Tomáš Lukavec – 3 spôsoby ako rozpoznať vaše poslanie

Tomáš Lukavec – 3 spôsoby ako rozpoznať vaše poslanie

V čom spočíva sila rozvoja?

Na blog ozsilarozvoja.sk ti prinášame rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa neustále rozvíjajú a považujú osobný rozvoj za dôležitý.

Dnes sme vyspovedali Tomáša Lukavca a jeho 3 dôležité body. Je to inšpiratívny človek. Brand manažér úspešných značiek, a pomáha ľuďom v tom, aby sa stali výnimočnou osobnosťou vo svojom obore, ktorá priťahuje k sebe ľudí, príležitosti a peniaze.

Príjemné čítanie plné AHA momentov. Tím SILA ROZVOJA 🙂

Prinášame vám 3 dôležité body od Tomáša Lukavca, ako rozpoznať svoje poslanie

 

#1 Je to trochu “psycho”

Ako hovorí Martina s Tomášom, akonáhle o vás niekto hovorí, že ste psycho, že to čo robíte je psycho – idete správnym smerom 🙂  Robíte to inak ako ostatní, robíte to po svojom, idete proti davu.

 

#2 Bavia vás vlastné chyby

Každý robí chyby. Je len rozdiel v tom, ako sa na to pozeráte. Buď sa z chýb s radosťou poučíte, alebo ich zatratíte. Je to len a len na vás, do ktorej skupiny ľudí sa pridáte 🙂 Keď robíte vo svojom živote skutočne svoje poslanie – tak vás vaše chyby bavia 🙂

Pridaj sa aj ty do facebookovej skupiny Zákony Bohatství

 

#3 Poslanie na celý život

To čo robíte pri svojom poslaní, to robíte po celý život 🙂

To znamená, že keď splníte prvý papier zoznamu úloh, pustíte sa do ďalšieho. Keď splníte druhý zoznam úloh, pustíte sa do tretieho. A takto pokračujete celý život – pretože vaše poslanie je vašou vášňou.

 

Rozdiel medzi poslaním a prácou ako zamestnaním je:

V zamestnaní máte určitú pracovnú dobu, a potom ako skončíte idete domov a máte voľno. Sadnete si pred telku, a oddychujete.

Ale keď robíte svoje poslanie, tak to tak nefunguje. Keď človek robí svoje poslanie, tak pracovná doba nefunguje. Robíte ho celý život, myslíte na neho stále. Keď idete spať, nakupovať, ku kamarátke.. Stále 🙂

Niekedy robíme to, po čom túžime, aj na úkor svojho času, ktorí ostatní majú, ale my momentálne nie. Zároveň vieme, že to robíme, lebo to milujeme a pomáhame tým druhým.

 

„Poslanie, ktoré robíme je tak trochu psycho. 🙂 A robíme ho celý život.“

 

Prečo je poslanie dôležité?

Pretože keď idete za svojim cieľom, poslaním, napĺňate nielen seba, ale aj ostatných. Pomáhate ostatným. Ste šťastní nielen vy, ale aj vaše okolie. A nezáleží na vašom veku, záleží najmä na tom, či to robíte s radosťou a túžbou 🙂

 

S Tomášom sme sa stretli osobne už po viacerých mailoch a telefonátoch koncom minulého roku. Usmiaty mladý muž, s ktorým sme spravili hneď 2 rozhovory naraz. Až sa nám odísť nechcelo. Keď vám podpisuje knihu “Jsi značka” – zadíva sa vám hlboko do očí, tak aby sa nacítil, a až potom vám napíše venovanie. To sa nám páči! Nie je to také klasické: “zo srdca venuje..” a podpis..

Nový rozhovor s Tomášom si môžete prečítať TU.

 

Foto: Tomáš Lukavec a Petra Ragas

 

Tohtoročný už 5. ročník festivalu NA100% sa bude konať počas celej soboty 27.4.2019 v Aule v meste Košice. Tešíme sa, že naše pozvanie prijala aj Tomáš ako náš špeciály hosť.

Vstupenky nájdete v predpredaji TU.

Facebooková udalosť festivalu a viac info TU.

 

 

Ďakujem vám, priatelia, za zdieľanie. Aby sa inšpiratívne príbehy a info o seminároch dostali do rúk všetkým, čo to možno práve teraz potrebujú.

Krásny deň prajeme, za tím #silarozvoja Petra Ragas

PS: sledujte nás aj na facebooku

 

Pridaj komentár

Close Menu