Ako nás môžete podporiť?

Ako nás môžete podporiť?

Kamaráti sa ma veľa pýtajú, ako sa dajú naše aktivity podporiť, najmä keď videli ako lietam hore-dole s drobcom na rukách, z Bratislavy do Košíc či do Prahy, všetky akcie, ktoré sme spoluorganizovali, všade som bola potrebná.

1) Svojou prítomnosťou

Preto ako prvý bod, ako nás môžete podporiť je vy sami. Pridajte sa na niektorú akciu ako dobrovoľník a pomôžte nám vzdelávať deti, mládež i dospelých a sami sa niečo nové naučíte. Zúčastňujeme sa aj na 1. Detskom festivale v Nitre, kde si užijeme spolu kopec zábavy a atrakcií.

2) Podporte nás materiálom

Možno viete, kancelárskeho materiálu nieje nikdy dosť. Perá, ceruzky, fixky, kancelársky papier. Pre jednotlivé obdobia napr. začiatok školského roka, je vítaná podpora detí z detských domov a vtedy potrebujeme aj peračníky a zošity a školské tašky a podobne.

 

3) Podporte nás finančným darom

Vaše 2% nám pomôžu s aktivitami. Ako darovať sa dozviete TU.

Ďalšie koruny, ktoré dostávame ako dar pre chod organizácie, používame napr. na nákup potrebných vecí pre vybrané detské domovy a organizácie. Napr. hrnce a panvice pre skupiny v detskom centre.

Na výlety, vstupné, na školenia, na vzdelávacie pobyty, keď pozývame externých lektorov a školiteľov, aby sme s rodičmi a deťmi prebrali rôzne témy.

 

 

4) Podporte nás službami

Ako napr. tlačou našich omaľovániek a rozprávok pre deti, podtlačou prikrývok a tričiek, a rôznymi inými službami ako napr. zapožičaním materiálu, priestorov pre vzdelávacie pobyty a aktivity. A čokoľvek čo vám napadne – napíšte nám prosím. 🙂

 

5) Podporte nás zdieľaním

Každé prezdieľanie našich aktivít a nášho loga nás poteší.

           

Naše fanpage:

Sila rozvoja              a                 Rozumieme deťom 

 

A čo na výmenu? Okrem dobrého pocitu. My vás podporíme tiež.

✍🏻 Zdieľaním vašich akcií na našej fanpage Sila rozvoja.

🌅 Zdieľaním vášho loga firmy na fanpage a blogu, kde napíšeme aj pár vetičiek.

🎁 Pozornosťou a DARčekmi ku koncu roku.

 

Občianske združenie Sila rozvoja sme založili s manželom a jedným kamarátom v roku 2014, aby sme prinášali osobný rozvoj a pomoc pre deti. Postupne sme to rozšírili na vzdelávaciu činnosť mládeže a dospelých, ako aj organizovanie rôznych vzdelávacích podujatí.

Od druhej polovice roku 2019 je našim primárnym cieľom podať pomocnú ruku tam, kde chýba – vyberáme si osobne organizácie, detské domovy a príbehy, kde by sme vedeli pomôcť. Vzdelávame seba, stovky mladých dobrovoľníkov a detí s rodičmi, aby rozvíjali svoje možnosti a svoj potenciál. A to všetko aj vďaka vašej podpore. ❤️ @Petra_Ragas

 

Pridaj komentár

Close Menu