Diár ako skvost

V čom spočíva sila rozvoja?

Na blog ozsilarozvoja.sk ti prinášame rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa neustále rozvíjajú a považujú osobný rozvoj za dôležitý.

Pretože vieme, v akom hektickom živote sa pohybujeme, prinášame vám aj náš pohľad na motivačné diáre od I Can Academy 🙂  

Príjemné čítanie. 🙂 Tím NA100% a Sila rozvoja

 

O NA100%

Na 100% je prvý festival osobného rozvoja na východnom Slovensku. Každoročne na jar pripravujeme dvojdňovú akciu plnú známych spíkrov, ktorí prednášajú na témy ako efektivita, spiritualita, životné poslanie, finančná nezávislosť, …

Počas roka sa zúčastňujeme na iných akciách osobného rozvoja na Slovensku a v Čechách, kde pomáhame po marketingovej a organizačnej stránke.

Cez Na 100% sa snažíme prinášať ľuďom do života viac radosti, zadosťučinenia a splnených cieľov. Avšak u niektorých sa stáva, že aj keď tieto veci načerpajú, nevedia ich preniesť do každodenného života, do tých najjednoduchších vecí. A práve motivačný diár je na to skvelým prostriedkom. Vďaka citátom, cvičeniam, úlohám, ktoré obsahuje, sa každý jeden deň ubezpečíte, že ste na tej správnej ceste.

Ivet Tomášková (21), zakladateľka festivalu osobného rozvoja NA100% Som Idealista

Každý rok sa teším na nový motivačný diár, a vždy v ňom nájdem nové úžasné veci. Keď mám náročné obdobie, vďaka diáru sa viem zastaviť, venujem čas sama sebe, zapisujem si do neho priority a hodnoty. Naučila som sa každý deň byť vďačná a zapísať si nový cieľ na ďalší týždeň (mesiac). Minuloročný diár ma zaujal o to viac, vďaka témam mesiaca, ktoré nám dávali presné tipy, ako ísť ďalej. Nový motivačný diár na rok 2017 je opäť iný – zaujímavý, tvorivý, plný nových myšlienok, na ktoré sa veľmi teším. Diár si vždy vopred prelistujem a trefné tipy používam potom aj pri vzdelávaní detí a mládeže. Som vďačná, že Miško s Paťkou tvoria takýto skvost! <3

Petra Kubešová (27), lektorka a zakladateľka Rozumieme deťom, koordinátor akcií oz Sila rozvoja

 

Beriem motivačný diár ako nástroj, a ako urýchľovač. Ak zistíte že na Vás funguje a naučíte sa ho používať môže to mať rapídny dopad na Váš život.  Michal jednoducho nie je človek, ktorý by osobnostný rozvoj riešil prvý rok, má veľké osobné skúsenosti, ktoré pretavil v tak úžasné produkty akým je napr. motivačný diár. Investícia do seba je pre mňa tou najlepšou investíciou, a 10€ za diár je za málo peňazí a brutálne veľa muziky.  

Matej Petrenka (22), obchodný zástupca

Na prvý pohľad ma upútal prepracovaný dizajn, no po otvorení som zistil, že jeho pravá hodnota sa skrýva vo vnútri.

Obsahuje množstvo skvelých nápadovktoré posúvajú majiteľa každý deň o jeden krôčik vpred. Ak ho správne používa. 🙂

Ján Kuba (30), zakladateľ www.therooms.eu

 

Motivačný kalendár pre mňa predstavuje niečo, čo môže pozitívne ovplyvniť môj život a takisto zlepšiť moju výkonnosť. Pokiaľ svoj deň naštartujem v pozitívnom svetle, napríklad náhodným motivačným citátom, tak verím, že svoju pozornosť oveľa viac upriamim na prítomnosť a takisto ten diár so stretnutiami nebude vyzerať až tak hrozivo. 🙂

Lukáš Hošala (22)

Efektivita, inšpirácia, motivácia a sebavedomie. To sú štyri základné oblasti, v ktorých podporujem svojich klientov ako kouč. Motivačný diár je ideálnym nástrojom ak sa chcete rozvíjať a posunúť sa dopredu. Nie je to ale iba obyčajný diár! Skrýva mnohé prekvapenia, netradičné spracovanie a užitočné doplnky. Stáva sa tak z neho Váš malý osobný kouč, ktorého viete strčiť do vrecka! Viete sa mu kedykoľvek zdôveriť, podeliť sa s ním o svoje skvelé myšlienky a nápady. Vďaka jeho prehľadnosti a skvelej forme vždy nájdete vaše sny, ciele a úlohy na tom správnom mieste. Môžete ho mať vždy po ruke, vďaka čomu bude vašou podporou 365 dní v roku! 

Tomáš Gebe (34), mentor, lektor a kouč

 

Chcete ho mať tiež?  

Veríme, že vám náš pohľad na motivačné diáre pomohol. Nezabudnite sledovať akcie a súťaže na našej facebookovej stránke.

 

Ďakujem vám priatelia za zdieľanie. Aby sa inšpiratívne príbehy a info o seminároch dostali do rúk všetkým, čo to možno práve teraz potrebujú. Petra

 

Close Menu